معرفی برند فارم اکتیو Farmactive

فارم اکتیو

کمپانی ایتالیایی Farmac Zabban شرکتی معتبر و بین المللی در زمینه تولید انواع محصولات پزشکی و مراقبتی است. محصولات این کمپانی شامل دسته های زیر هستند:

 1. اوفتامد
  شامل ۴ محصول برای مراقبت روزانه از چشم است.
   
 2. پانسمان
  انواع پانسمان نوین و تخصصی برای موثرترین مراقبت از زخم
   
 3. محصولات پزشکی اکتریکی (الکترومدیکال)
  تولید کالاهای بسیار موثر و در عین حال ایمن الکتریکی که منجر به حصول نتایج بهینه تر می شوند. این دسته شامل انواع تب سنج، دستگاه فشار سنج و دستگاه آئروسول می باشد.
   
 4. محصولات ارتوپدی
  یک خط تولید تخصصی برای تولید کالاهای مراقبت ارتوپدی روزانه در منزل و محصولات تخصصی برای درمان انواع آسیب های شدید و آسیب های ورزشی است. این دسته شامل: انواع محصولات کرایو تراپی (درمان با سرما) مانند کیسه یخ، ژل یخ، اسپری یخ، کیسه آب سرد، کیسه گرمایشی، ژل داغ و انواع باند کشی می باشد.
   
 5. محصولات پوستی
  شامل انواع پاک کننده پوستی، محلول ضدعفونی کننده،، دستمال مرطوب پوست، محصولات مراقبت از پوست کودک دارای عصاره های محافظ پوست مانند روغن گیاه گندم با ویتامین E بالا، مریم گلی و بابونه با مقادیر متفاوتpH  که با انواع پوست زنان، مردان و کل خانواده سازگار است.
  همچنین محصولات مخصوص کودک همچون دستمال مرطوب، محلول های پاک کننده، انواع اسپری پاک کننده که دارای عصاره گیاهانی همچون بابونه و هاماملیس، لانولین و ۱۰% زینک اکساید و دارای درجات متفاوت pH هستند.

 

 1. حوله های بهداشتی دوست دار طبیعت
  ساخته شده از نخ خالص با تکنولوژی دوست دار طبیعت
   
 2. محصولات بهداشتی بینی و گوش
  شامل تولیداتی با استفاده از آب دریا که غنی از مواد معدنی است و محلول های سالین برای شستشوی گوش و بینی

پانسمان

هسته اصلی تولیدات این کمپانی خط تولید پانسمان آن می باشد که با هدف کمک به مراقبت و درمان در منزل با بالاترین کیفیت و بیشترین ایمنی است. در حال حاضر این مپانی انواع محصولات پیشرفته برای مصارف تخصصی و بیمارستانی را نیز تولید کرده می نماید. چهار دسته پانسمان تولیدی این کمپانی با ویژگی های متفاوت عبارتند از:

 1. فارماتکس
 2. Farmacerotto
 3. فارماپور
 4. FarmaTNT
 5. فارم اکتیو

 

لاین فارم اکتیو – farmactive

فارم اکتیو شامل انواع اسپری ضد عفونی کننده، چسب و انواع پانسمان زخم چسب دار یا بدون چسب در اشکال مختلف رولی، نواری یا برش خورده ساخته شده با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بوده که پانسمان پیشرفته یا نوین نامیده می شوند. مواد استفاده شده برای ساخت این پانسمان ها عبارتند از:

 1. هیدروژل
 2. هیدروکلوئید
 3. آلژینات
 4. سیلیکونی
 5. فوم
 6. فوم پلی یورتان
 7. فیلم
 8. هیدروفیلم

 

موارد کاربرد پانسمان های فارم اکتیو:

 1. مراقبت از تاول ها
 2. مراقبت از خارش ها و تاول ها
 3. زخم عمیق
 4. زخم مزمن
 5. زخم ترشحی
 6. زخم دیابتی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *